Салон красоты на Позняках BG STUDIO

Парикмахерские услуги

от 850 грн.
от 350 грн.

З легкої руки майстра.

Сучасна стрижка — це не копіювання роботи стилістів з модних глянців, а справжня творчість, в якому, на рівних беруть участь і клієнт, і майстер. Не бійтеся експериментувати. Наші майстри допоможуть вам підібрати стрижку вашої мрії, будь то класика, каре, або модний боб виконані в новітніх техніках підібраних саме для вашого волосся. Наші стилісти постійно вдосконалюють свою техніку і дізнаються щось нове. Модельна стрижка в нашому перукарня залі відкриє вам шлях до простого, але яскравого самовираження. Пропонуємо вам жіночі, чоловічі та дитячі стрижки.

Стилісти салону краси BG studio запропонують найцікавіші варіанти фарбування і тонування волосся, виходячи з ваших уподобань і потреб, будь то пошуки нового кольору, надання яскравості натуральним волоссю або ж делікатне зафарбовування сивини. Наші фахівці володіють найактуальнішими техніками в фарбуванні, працюють з матеріалами виняткової якості, постійно залишаючись в курсі нових модних течій. Вартість і якість послуг приємно здивують навіть найвибагливіших клієнтів.

Ми готові запропонувати салонні процедури, що гарантують винятковий результат. Мрієте про завивку, ідеально прямих і блискуче волосся або нарощування? Ми зможемо візуально перетворити вас, подарувавши бажану довжину і густоту вашому волоссю шевелюрі. Повертаємо волоссю розкішний вигляд, а особам — щасливі посмішки. Салон краси BG studio стане вашим улюбленим салоном краси на Позняках.

    Парикмахерские услуги 1