Салон красоты на Позняках BG STUDIO

ПЕРУКАРСЬКИЙ ЗАЛ

ЧОЛОВІЧІ СТРИЖКИ ПОЗНЯКИ

 Наименование процедуры

 Цена, грн 

 Машинка+ножницы

350

 Стрижка ножнечками

350

 Модельная стрижка

450

 Окрашивание волос

от 400

 Камуфлирование седины

300 - 600

 Укладка волос

200

 Выпрямление волос

300-500

 Стрижка бороды

100-250

 Камуфлирование бороды

200 - 300

 Окрашивание бороды

200 - 450

 Коррекция бровей

200 - 300

 Окрашивание бровей

250 - 350

Модна стрижка — запорука успіху!

Світ чоловічої моди розвивається все стрімкіше і наздоганяє жіночу моду за кількістю трендів і колекцій одягу на рік. Та ж ситуація і з модними чоловічими стрижками: нові тенденції швидко приходять на зміну старим, стилісти «BG studio» експериментують з різними варіаціями чоловічих стрижок і укладок. А саме стрижка є одним з ключових елементів стильного і сучасного способу успішного чоловіка.

При виборі модного чоловічого стрижки варто керуватися декількома критеріями:

Спосіб життя і рід діяльності: якщо ви людина творчої професії, то експерименти із зачіскою можуть піти вам тільки в плюс, ви можете дозволити собі довге волосся або екстравагантні укладки. Якщо ж ви прагнете створити враження людини ділового, ваша діяльність пов’язана з бізнесом, фінансами і управлінням, то вам найкраще підійдуть короткі стрижки.
Індивідуальні особливості зовнішності: сюди відноситься форма обличчя і голови, особливості структури волосся (тонкі, жорсткі, кучеряве). Якщо ви звертаєтеся до хорошого стиліста, то він допоможе врахувати всі ваші особливості при виборі модної стрижки.

Крім того, при виборі підходящої чоловічої стрижки, важливо пам’ятати, що:

  • Короткі стрижки завжди більш прості в догляді
  • Середня довжина волосся, асиметричні стрижки, градуювання вимагають певного часу на укладку
  • Довге волосся і борода вимагають щоденного ретельного догляду
  • Доглянута борода — ознака стилю і впевненості в собі.

Іноді здається, що на вулиці простіше зустріти чоловіка з бородою, ніж без неї. Цю тенденцію оцінили і жінки: мужній образ, який створює рясна рослинність на обличчі, стає все більш привабливим для представниць прекрасної статі.

Подобається ця мода і чоловікам, особливо тим, хто шкодував на необхідність постійно голитися. Однак борода теж вимагає уваги і спеціального догляду, який здатний зробити з простої рослинності ефектний елемент стилю сильного і доглянутого чоловіка.

    Мужские стрижки 1