Медовий масаж

Медовий масаж Київ

медовый массаж позняки

Користь меду доведена часом. Цей продукт особливо цінний в косметології, завдяки функціям тонізації, омолодження і харчування тканин. Медовий масаж Позняки дозволить вам оновити сили всього організму і інтенсивно поліпшити стан шкіри.
Медовий масаж Київ Позняки від провідних фахівців області
Мед не тільки смачний, але і ідеально збалансований продукт для косметологічних цілей. Він є ідеальною заміною поживних кремів, грає роль очищає скраба, використовується для масок і пілінгів. Медовий масаж – ефективний метод боротьби з віковими змінами тіла і всього організму. Така процедура розігріває шкіру, вивільняючи шлаки і токсини, стимулюючи роботу кровоносної системи. Мед дозволяє якісно розігріти м’язи і глибоко проникнути в пори для їх повного очищення.

 


Тож не дивно, що саме після меду шкіра стає ідеально гладкою, як у немовляти. Плавними, рухами, що розтирають фахівець проводить зняття спазмів, нервового напруження, застоїв для досягнення ефективності процедури.

 

Медовий масаж спини і його користь

 

– Надання шкірі пружності і гладкості. Цей метод створено для вас, якщо ви бажаєте виглядати привабливіше.

 

– Підтяжка обвислих ділянок шкіри і тонізація м’язів. Ефект омолодження проявляється у видаленні мімічних зморшок і активізації обмінних процесів.

 

– Поліпшення самопочуття за допомогою зняття застоїв і активізації метаболічних процесів.

 

– Структурування форм тіла за рахунок руйнування підшкірного жиру. Масаж робить форми рівними, підтягнутими.

 

– Професіонал виконує погладжування, які сприяють зняттю набряків, синців, капілярних сіток.

 

Медовий масаж Київ, ціна на який доступна в нашому каталозі, допоможемо вам привести здоров’я і зовнішній вигляд в порядок!

    Медовий масаж Київ 1
    Scroll Up

    Заказать обратный звонок!